Poznajcie nas!

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA PREZENTACJI O LICZMANKU
I NASZYM ZESPOLE


ANKIETA

Drodzy Rodzice, 


na półeczkach dzieci znajdują się ankiety, które prosimy wypełnić w formie anonimowej i wrzucić do skrzynki znajdującej się przed wejściem do przedszkola.

Dziękujemy


Zapraszamy wszystkie liczmaniątka na BAL KARNAWAŁOWY w przedszkolu,
który odbędzie się 29 stycznia (piątek)
w godzinach porannych


Prosimy o przyniesienie kostiumów dla dzieci na kilka dni przed balikiem
oraz zrezygnowanie z dodatków typu: różdżki, korony, miecze itp.


Każda grupa bawi się w swojej sali.
Zapraszamy do udziału w karnawałowej świetnej zabawie

Obraz moe zawiera tekst BAL KARNAWAOWY w LICZMANKU STRJ KARNAWAOWY MILE WIDZIANY PROSIMY JEDNAK O PRZYNIESIE GO KILKA DNI PRZED BALEM KADA GRUPA WITuJ W SWOJEJ SALI SUPER ZABAWA MNSTWO UMIECHU GWARANTOWANE


Wyświetl statystykiZasięg posta: 38

8Klaudia Kubaś, Iga Woźnicka i 6 innych użytkowników

Informacje dotyczące nadchodzącego roku szkolnego 2020/21

Drodzy Rodzice,

Jak już Państwo wiecie, zgodnie z decyzją MEN, nasza placówka od 1 września 2020r. pracować będzie w trybie stacjonarnym, nadal jednak obowiązywać będzie reżim sanitarny, ale....
niniejszym komunikatem pragniemy choć na chwilę oddalić się od wyjątkowej sytuacji panującej obecnie w kraju i na świecie. Dla wielu z Państwa nadchodzi bardzo ważny dzień - Wasze dzieci po raz pierwszy wyruszają w przedszkolną przygodę, inne wracają do nas po dłuższej przerwie. Bez wątpienia dla wszystkich  nas 1 września będzie dniem wyjątkowym.
W nadchodzącym roku szkolnym 2020/21 życzymy Państwu, a  przede wszystkim Dzieciom wielu ciekawych, radosnych chwil spędzonych w Liczmanku; pełnych pozytywnych doświadczeń, nowej wiedzy, umiejętności, przyjaźni i zabawy. Nasz zespół na pewno dopełni wszelkich starań, aby wywołać szeroki uśmiech na twarzach naszych podopiecznych.

Natalia Nowakowska

Dyrektor Publicznego Przedszkola Liczmanek w Poznaniu

Aktualizacja z dnia 26.08.2020

W związku  z pracą przedszkola w reżimie sanitarnym rodziców/opiekunow prawnych prosimy o dostarczenie poniższych dokumentów:

Dokumenty można pobrać ze strony i przynieść je pierwszego dnia podczas przyprowadzania dziecka, przesłać skan na adres przedszkoleliczmanek@gmail.com lub pobrać 1.września rano od Pań przy wejściu.

AKTUALIZACJA Z DNIA 24.08.2020! DLA WSZYSTKICH RODZICÓW LICZMANIĄTEK!


1. WSZYSTKIE UPOWAŻNIENIA DO ODBIORU DZIECI Z PRZEDSZKOLA Z UBIEGŁEGO ROKU SZKOLNEGO TRACĄ WAŻNOŚĆ.

JEŚLI CHCECIE PAŃSTWO, ABY KTOKOLWIEK POZA RODZICAMI/OPIEKUNAMI PRAWNYMI ODBIERAŁ DZIECKO Z PRZEDSZKOLA,
PROSIMY O WYPEŁNIENIE PONIŻSZYCH DRUKÓW I PRZESŁANIE SKANU NA ADRES: przedszkoleliczmanek@gmail.com

LUB PRZYNIESIENIE ICH PIERWSZEGO DNIA POBYTU DZIECKA W PRZEDSZKOLU.

2. PROSIMY O UAKTUALNIENIE INFORMACJI KONTAKTOWYCH PRZED 1 WRZEŚNIA 2020 -  JEŚLI KTOŚ Z PAŃSTWA ZMIENIŁ NUMER TELEFONU LUB ADRES E-MAIL.

INFORMACJĘ PRZESŁAĆ MOŻNA NA ADRES E-MAIL: przedszkoleliczmanek@gmail.com LUB PRZYNIEŚĆ DO PRZEDSZKOLA.

3. TRZECIĄ KWESTIĄ WYMAGAJĄCĄ UAKTUALNIENIA JEST INFORMACJA O ALERGIACH (W TYM POKARMOWYCH).

JEŚLI DZIECKO NIE MOŻE JEŚĆ PEWNYCH PRODUKTÓW PROSIMY O PISEMNĄ INFORMACJĘ O TYM DROGĄ MAILOWĄ LUB DOSTARCZENIE DO PRZEDSZKOLA. (NAWET JEŚLI W ZESZŁYM ROKU DZIECKO JUŻ STOSOWAŁO DANĄ DIETĘ.)

WYPRAWKA:
PROSIMY, ABY PODPISAĆ WSZYSTKIE ELEMENTY WYPRAWKI

GRUPA 1 - MOTYLKI:

1. OBUWIE ZAMIENNE (NAJLEPIEJ ZE SZTYWNĄ PODESZWĄ, ANTYPOŚLIZGOWE, ŁATWE DO SAMODZIELNEGO ZAŁOŻENIA I ZDJĘCIA PRZEZ DZIECKO),

2. WOREK NA UBRANIA Z DODATKOWYM ZAPASEM UBRAŃ NA ZMIANĘ: 3 PARY MAJTEK, SPODNI DRESOWYCH LUB LEGGINSÓW, 3 KOSZULKI, 3 PARY SKARPETEK/ RAJSTOP ORAZ FARTUSZEK OCHRONNY DO PRAC PLASTYCZNYCH,

3. ZAMYKANY WORECZEK NA BRUDNE UBRANIA,

4. CHUSTECZKI MOKRE I SUCHE - 3 OPAKOWANIA


GRUPA 2 (TYGRYSKI), GRUPA 3 (PSZCZÓŁKI), GRUPA 4 (WIEWIÓRKI), GRUPA 5(PANDY):

1. OBUWIE ZMIENNE,

2. WOREK NA UBRANIA

3. STRÓJ SPORTOWY

4. UBRANIE NA ZMIANĘ (MAJTKI, SPODNIE, KOSZULKA, SKARPETKI)

EWENTUALNIE, JEŚLI MACIE PAŃSTWO MOŻLIWOŚĆ MOŻNA TEŻ DO WYPRAWKI DOŁĄCZYĆ ROLKĘ RĘCZNIKA PAPIEROWEGO ORAZ OPAKOWANIE MOKRYCH I SUCHYCH CHUSTECZEK

UWAGA:

1. DLA DZIECI MŁODSZYCH NIE PRZYNOSIMY PIELUCH!

2. NA RAZIE NIE PRZYNOSIMY PRZYBORÓW DO MYCIA ZĘBÓW!

INNE WAŻNE INFORMACJE:

1. PRZEDSZKOLE CZYNNE BĘDZIE W GODZINACH 6:30-17:00 (OD GODZINY 6:00 DOKONYWAĆ BĘDZIEMY DEZYNFEKCJI PRZED PRZYJĘCIEM DZIECI),
2. OD 1. WRZEŚNIA WŁĄĆZNIE DZIECI PRZYPROWADZAMY W GODZINACH 6:30-8:20, A ODBIERAMY W GODZINACH 14:00-17:00,
3. W MIESIĄCU WRZEŚNIU DO PRZEDSZKOLA WPUSZCZANI BĘDĄ RODZICE DZIECI NOWO PRZYJĘTYCH, POZOSTAŁE DZIECI BĘDĄ WPROWADZANE PRZEZ PRACOWNIKÓW PRZEDSZKOLA (TO ROZWIĄZANIE SPRAWDZIŁO SIE W CZASIE FUNKCJONOWANIA PRZEDSZKOLA JUZ W CZASIE PANDEMII I ZWIĘKSZA BEZPIECZENSTWO OSÓB PRZEBYWAJĄCYCH W BUDYNKU,
4. STAWKA TZW GODZINOWA NIE ULEGA ZMIANIE (RÓWNA JEST OPŁATOM W PRZEDSZKOLACH MIEJSKICH I WYNOSI NADAL 1ZŁ ZA KAŻDĄ ROZPOCZĘTĄ GODZINĘ POWYZEJ 5), NATOMIAST ZE WZGLĘDU NA ZNACZNY WZROST CEN ŻYWNOŚCI STAWKA ŻYWIENIOWA OD WRZEŚNIA WZROŚNIE DO 12,50ZL. PROWADZIMY WŁASNĄ KUCHNIĘ I KORZYSTAMY ZE SPRAWDZONYCH DOSTAWCÓW, KTÓRZY ZAOPATRUJĄ PRZEDSZKOLNĄ KUCHNIĘ W BARDZO DOBRE JAKOŚCIOWO PRODUKTY.
5. WE WRZEŚNIU ODBĘDĄ SIĘ SPOTKANIA Z RODZICAMI. O TERMINACH POINFORMUJEMY PÓŹNIEJ.
6. PROSIMY, ABY DZIECI NIE PRZYNOSIŁY DO PRZEDSZKOLA ŻADNYCH ZABAWEK, PLUSZAKÓW ITP
7. JEŚLI BĘDZIE KONIECZNOŚĆ ZMIANY WPROWADZONYCH ROZWIĄZAŃ, JESLI SYTUACJA EPIDEMIOLOGICZNA ULEGNIE ZMIANIE, BĘDZIEMY PANSTWA O TYM NA BIEŻĄCO INFORMOWAĆ.

NASZE DZIAŁANIA PODPORZĄDKOWUJEMY WYTYCZNYM GIS ORAZ MEN I DBAMY O TO, ABY POZOSTAWIANE POD NASZĄ OPIEKĄ DZIECI BYŁY BEZPIECZNE I CZUŁY SIĘ KOMFORTOWO.
WIERZYMY, ŻE MIMO NIECODZIENNEJ SYTUACJI,  ROK SZKOLNY 2020/21 BĘDZIE PEŁEN WYŁĄCZNIE POZYTYWNYCH DOŚWIADCZEŃ DLA WSZYSTKICH LICZMANKOWYCH PODOPIECZNYCH.
3-Przedszkole-upowaznienie do odbioru dziecka-klauzula informacyjna.pdf